O nás

Jsme moderní lékárna s tradicí od roku 1992, v roce 2016 jsme prošli kompletní rekonstrukcí vnitřních prostor a také zpřístupněním parkovacích míst přímo u lékárny

Nabízíme moderní prostory, široký sortiment a hlavně nízké ceny. Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi, kteří zabezpečí naši zkušení magistři. 

Naším cílem je spokojený zákazník. Přijďte se o tom přesvědčit. 

Svévolně nezaměňujeme léky, které má pacient na receptu. Pokud tak učiníme pak jen na základě konzultace s Vámi a Vaším lékařem.

Každý měsíc pro Vás připravujeme zajímavé slevy na vybrané zboží (sledujte naše pravidelné akční letáky). Také si u nás nezapomeňte založit věrnostní kartu, plnou dalších výhod pro Vás. V rámci věrnostního programu získáváte body z každého nákupu volně prodejného sortimentu, které můžete následně proměnit buď ve slevě na následující nákup či získání výrobků zdarma. Body se načítají i z nákupu již zlevněného sortimentu.

Náš věrnostní program respektuje zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tím vám dáváme garanci, že vaše data zůstanou chráněna.

Pokud u nás něco nenajdete, případné chybějící produkty Vám rádi expresně doobjednáme. Pro imobilní a časově zaneprázdněné klienty poskytujeme službu rozvozu PZT přípravků (vložky, pleny, kalhotky, nutridrinky).

Lékárna má velmi dobrou dostupnost - poloha při MHD  zastávka Nová ulice (tram), nebo Tyflo servis (bus).(tramvaj 1, 4, 6, bus. 10,16,21, 24, 42, 50, 52), dostupnost autem (při zadávání do navigace zadejte adresu Vojanova 20) - parkoviště u objektu (10 parkovacích míst), bezbariérový přístup pro invalidy.

Každý zákazník je pro nás důležitý!

Budeme se těšit na vaši návštěvu.